מחסן קירור

רוצים לשכור שטח אחסון בקירור? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני 08-8500111

האבולוציה של מחסן הקירור המודרני

המודל הראשון של מחסן הקירור כפי שאנו מכירים אותו היום היה מבנה גדול עם מכלים שבתוכם הניחו קוביות קרח ענקיות.

באמצע המאה ה-19 החלו לקרר קרונות רכבת ולהוביל בהם מוצרי חלב, אולם השיטה הזו עבדה רק ברדיוס מצומצם ולא היתה מוצלחת באופן עקבי.

במאה ה-21, מחסני קירור עשויים מחומרים מבודדים וכוללים מערכות אוורור וחשמל שתפקידן לסייע בשמירה על טמפרטורה ולחות קבועים. המחסנים של ימינו גדולים מאוד ומאפשרים לאחסן כמויות אדירות של מוצרים בצורה האידיאלית עבורם.

מחסני קירור מודרניים מצוידים בגנרטורים עוצמתיים למקרה שמתרחשת תקלה טכנית (כמו הפסקת חשמל מקומית או אזורית). אם הגנרטורים לא מתחילים לעבוד מיד עם תחילת התקלה, סחורות רבות עלולות להיזרק והדבר יגרום לנזק כלכלי.

לפני שבוחרים במחסן קירור, חשוב לוודא שהוא קיבל אישור ממשרד הבריאות. המשרד מפעיל פקחים שבודקים מחסנים כדי לאשר את תקינותם, ולכן אישור מטעמו מבטיח שהסחורה היקרה שלכם מאוחסנת במקום אמין ובטוח. מחסן הקירור שלנו נמצא במרחק 100 מטרים מנמל אשדוד, באישור משרד הבריאות והחקלאות ואפשר לאחסן בו מזון ותרופות.

בנוסף, למחסן הקירור חייבת להיות פוליסת ביטוח, כך שאם הסחורה שלכם נפגעת בזמן האחסון בו תוכלו לקבל פיצוי מחברת הביטוח.

סוגי קירור במחסנים

מחסני קירור מציעים אחסון בטמפרטורות שונות, למשל קירור רגיל (בין 3 ל-5 מעלות), אחסנה יבשה, הקפאה (בין 0 למינוס 18 מעלות) והקפאה עמוקה (מינוס 28 מעלות). מחסנים אלה יכולים לאחסן את כל הסחורות וסוגי המזון שזקוקים לקירור.

באפשרותכם לקבוע טמפרטורה לפי סוג הסחורה. אנו מבצעים ניטור טמפרטורה מדויק לסחורה שלכם באופן קבוע כדי להבטיח את שלמותה.

מי צריך שטח אחסון בקירור?

מחסן קירור הוא כמו מקרר ענק. חברות רבות שעוסקות בייצור תרופות, מזון, ציוד אלקטרוני ועוד חייבות לאחסן את כמויות הסחורה האדירות שלהן בקירור, ומחסנים גדולים מספקים פתרון אידיאלי עבורן.

מהם היתרונות של שימוש במחסני קירור?

מחסני קירור מציעים יתרונות רבים, הנה המרכזיים שביניהם:

  • בזכות מחסני הקירור המשמשים בין היתר לאחסון פירות וירקות, אנו יכולים לאכול תוצרת חקלאית במשך שנה שלמה ולא רק בעונות הגידול שלהם. בנוסף, בדרך זו, אנחנו גם נהנים מתוצרתן החקלאית של מדינות רבות בעולם ונחשפים למינים וסוגים שונים של גידולים שאינם ילידי האזור שלנו.
  • מגדלי ויצואני פרחים מסתייעים במחסני קירור כדי לאחסן בהם את תוצרתם בבטחה. למשל, מגדל פרחים שצריך לספק פרחים ללקוחותיו חייב לאחסן אותם בתנאי קירור מהרגע שנקטפו ועד הגעתם אליהם כדי לשמור על הטריות והרעננות.
  • ענף הרפואה משתמש במחסני קירור כדי לאחסן תרופות, מנות דם ופריטים נוספים שזקוקים לקירור. בתי מרקחת, בתי חולים, מעבדות רפואיות ומוסדות רפואיים אחרים מחזיקים במחסני קירור משלהם.
  • מחסני קירור הם חלק חיוני בתחום המזון. אין מסעדה, בית קפה, מטבחים וחדרי אוכל ציבוריים, יבואני מזון ורשתות שיווק שעובדים בלי מחסני קירור. אחסון בקירור מאפשר לשמור על טריות הסחורה ולמנוע נזקים בריאותיים וכלכליים.

אנחנו כאן בשבילכם!

מחסן הקירור שלנו נמצא במרחק 100 מטרים בלבד מנמל אשדוד, והוא באישור משרד הבריאות והחקלאות. תוכלו לאחסן בו סחורות רבות כמו מזון ותרופות בצורה הבטוחה והאמינה ביותר. במידת הצורך נוכל גם לשנע את הסחורה שלכם לכל מקום בארץ במקצועיות ואחריות.

 

זקוקים לאחסן את הסחורה שלכם בקירור? צלצלו עכשיו ונדאג לכם! 08-8500111

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin